Menu
baner Selection DO 05 2017 750x200
michalek polkolonie720x130

Walka o wzrok Olka trwa!

instagram: #razemdlaolusia instagram: #razemdlaolusia
Oluś to mały radosny niewidomy chłopiec, dla którego pojawiła się nadzieja, że zobaczy kiedyś otaczający go świat. Jego rodzice wytrwale zbierali fundusze, by udać się na konsultacje do jednej z najlepszych klinik okulistycznych na świecie. Udało się i maluch razem z mamą i tatą poleciał do Bostonu, gdzie został zbadany przez najlepszych specjalistów. Dziś to już pewne - jest spora szansa, by chłopiec odzyskał wzrok! Na uzbieranie 139 tysięcy złotych rodzice mają zaledwie 12 dni.

Rodzice Olka, Natalia i Adrian, razem z chłopcem tworzą cudowną rodzinę. Ich dom wypełniony jest miłością, pozytywną energią i śmiechem malucha. Spotkało ich nieszczęście, jakim jest ślepota synka. Mimo to wytrwale, z uśmiechem na twarzy, każdego dnia walczą o wzrok Olusia.

- Dziś jesteśmy w momencie, kiedy znów musimy prosić o pomoc. By nasze dziecko mogło widzieć, konieczna jest druga operacja. Mamy bardzo mało czasu, bo zaplanowano ją na 2 lipca. – relacjonuje Natalia - Oluś jest po szczegółowym badaniu i po pierwszej operacji prawego oka. Gdybyśmy czekali, tak jak kazano nam w Polsce, nie byłoby już czego ratować. Nasz synek zostałby ostatecznie skazany na ślepotę, a my nigdy nie doczekalibyśmy dnia, w którym nas zobaczy.

olekkek.jpg
-Zdążyliśmy w ostatniej chwili, ponieważ prawe oczko pomału zaczęło tracić swoje funkcje życiowe. Zdążyliśmy dzięki Wam – ludziom, którzy postanowili nam pomóc. Przed nami kolejny etap walki o zdrowie naszego synka. Wierzymy, że z Waszą pomocą znów się uda. – dodaje tata chłopca.

Lewe oko jest w bardzo złym stanie i prawdopodobnie nie uda już się go uratować. Jak mówią rodzice – w Polsce nie uzyskali odpowiedniej opieki ze strony lekarzy. Gdyby zareagowali oni we właściwy sposób - lewe oko chłopca prawdopodobnie byłoby dzisiaj w  lepszym stanie. Dziś jedyną szansą na to, by Oluś widział jest operacja prawego oka. Niestety młodzi rodzice nie są w stanie uzbierać tak wielkiej sumy w tak krótkim czasie. Na uzbieranie kwoty, która pokryłaby koszt operacji w klinice w Bostonie (tj 139 tys. złotych) mają zaledwie 12 dni. Zrozpaczeni apelują:
Błagamy, pomóżcie nam uratować wzrok naszego dziecka... 
Olusia można wesprzeć na stronie:
https://www.siepomaga.pl/razemdlaolusia2


[Poniżej nasz materiał zrealizowany przed wyjazdem chłopca do kliniki w Bostonie]

Media

Dodaj komentarz

Redakcja portalu daminfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę