Menu
baner Selection DO 05 2017 750x200
michalek polkolonie720x130

Moc atrakcji z okazji zakończenia roku szkolnego w Świebodzicach

Moc atrakcji z okazji zakończenia roku szkolnego w Świebodzicach
Zakończenie nauki zbliża się wielkimi krokami. Już w piątek, 23 czerwca, ostatni raz zabrzmi dzwonek w kończącym się roku szkolnym. Uroczyste akademie i rozdanie świadectw zaczynają się w miejskich szkołach już od godz. 8:00.  Nie obędzie się bez atrakcji i prezentów, które z tej okazji dla mieszkańców przygotowały władze Świebodzic.

21 czerwca (środa), o godz. 10:00, na placu przed ratuszem tradycyjnego poloneza odtańczą uczniowie ostatnich klas gimnazjów, szkół podstawowych i przedszkolaki, kończące edukację przedszkolną

23 czerwca to symboliczny początek wakacji – tuż po akademiach z okazji zakończenia roku szkolnego. Z tej okazji Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz przygotował dla dzieci dwa fantastyczne prezenty.

Po pierwsze – wolny wstęp na kąpielisko letnie przy ul. Rekreacyjnej 1, które właśnie tego dnia inauguruje swoją działalność. Pamiętajcie tylko o zabraniu ze sobą legitymacji szkolnej, którą trzeba będzie przed wejściem pokazać.

A po drugie – zapraszamy na popołudniowy seans filmowy do Miejskiego Domu Kultury. O godz. 15:00 będzie można zobaczyć najnowsze przygody Smerfów. Wstęp wolny.

Natomiast nieco starsza publiczność będzie mogła tego dnia zobaczyć film „Jutro będziemy szczęśliwi”. Seans rozpoczyna się o godz. 17:00. Wstęp biletowany


/źródło: UM Świebodzice, opr.red./

Dodaj komentarz

Redakcja portalu daminfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.

Kod antyspamowy
Odśwież

Powrót na górę